Nová Pokémon TCG edice Twilight Masquerade je oznámena!

Co všechno víme o Twilight Masquerade?

Festival neplechy a záhady!

Vítejte v zemi Kitakami, kde lidé a Pokémoni žijí s přírodou v harmonii. Existuje mnoho pověstí, ale ne všechno je takové, jak se zdá... Odhalte záhadu maskovaného legendárního Pokémona Ogerpona, který se objeví v čtyřech typech hrůzostrašných ex Tera Pokémonů, a spojte se s nově objevenými Pokémony, jako jsou Bloodmoon Ursaluna ex a Sinistcha ex. S rostoucí silou Pokémony Greninja, Dragapult a Magcargo najdete jako oslňují ex Tera Pokémony, a další karty ACE SPEC završí slavnosti v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Twilight Masquerade!

PokemonTCG TwilightMasquerade CornerstoneMaskOgerponex 112  PokemonTCG TwilightMasquerade HearthflameMaskOgerponex 40  PokemonTCG TwilightMasquerade TealMaskOgerponex 25  PokemonTCG TwilightMasquerade WellspringMaskOgerponex 64

Co obsahuje edice Twilight Masquerade?

Twilight Masquerade je první sada, ve které můžeme najít Pokémona Ogerpona spolu s dalšími Pokémony, kteří debutovali v Teal Mask. Twilight Masquerade obsahuje karty z japonských rozšíření Transformation Mask a Crimson Haze. Twilight Masquerade obsahuje 6 ACE SPEC Trainer a Special Energy, 7 Pokémonů ex, 7 Tera Pokémonů ex, 21 illustration rare Pokémonů, 11 special illustration rare karet Pokémonů a Supporterů a 6 hyper rare zlatých karet.

Kdy vyjde Twilight Masquerade?

Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Twilight Masquerade edice bude vydána 22.května 2024.

""