Obal na kartičky Pokémon

Nezbytný doplněk pro každého Pokémon hráče je obal na kartičky.

Ať už jste sběratel nebo hráč karetní hry Pokémon, obaly na kartičky potřebuje každý. Je to nejdůležitější a nejjednodušší způsob ochrany, který pro své karty můžete zajistit. Hráči si do obalů balí svoje balíčky, aby jejich karty zůstaly v dobrém stavu co nejdelší dobu. Sběratelé je zase balí do obalů, aby se jejich karty neponičily, a tak neztratily část svojí hodnoty.

Nejedná se o pouhý trend nebo estetickou výsadu. Je to v podstatě základní pojistka pro vaše karty.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 49 položek celkem
obaly na karty ultra pro toploader 3x4 55PT 25ks clear
139 Kč

Silný toploader pro karty standartní velikosti.

BFEU81181
Obaly na karty Deck Protector Sleeves Pokémon Lucario
199 Kč

Obaly na karty s Pokémonem Lucario.

BFEU15856
krabicka dragon shield standard matte dual art year of the wood dragon
329 Kč

Dragon Shield ilustrované obaly s krabičkou

BFEU104611
krabicka dragon shield standard matte dual art the adameer
329 Kč

Dragon Shield ilustrované obaly s krabičkou

BFEU102776
krabicka dragon shield standard license batman core
329 Kč

DC Batman Core licencované obaly s krabičkou

BFEU80114
krabicka dragon shield standard non glare clear
219 Kč

Non-Glare průhledné obaly na karty s krabičkou.

BFEU103970
krabicka dragon shield standard license batman
359 Kč

DC Batman licencované obaly s krabičkou

BFEU93399
krabicka dragon shield standard license batgirl
359 Kč

DC Batgirl licencované obaly s krabičkou

BFEU93401
obaly na karty dragon shield sideloading perfect fit 100 clear
99 Kč

100 kusů Dragon Shield Perfect Fit Sideloading obalů

BFEU15983
obaly na karty dragon shield sideloading perfect fit 100 smoke
99 Kč

100 kusů Dragon Shield Perfect Fit Sideloading obalů

BFEU15982
obaly na karty ultra pro eclipse matte 100 sky blue
289 Kč

Matte světle modré obaly na karty

BFEU52335
obaly na karty ultra pro eclipse matte 100 hot pink
239 Kč

Matte růžové obaly na karty

BFEU52341
Nahoru
Další produkty

Obal na Pokémon kartičky je ten nejdůležitější klíč k ochraně Vašich karet

Pokud se ptáte proč, tak se stačí zeptat kteréhokoli zkušeného hráče. S kartičkami se často manipuluje, míchá a jsou odkládány na různé povrchy. Bez ochrany se snadno mohou poškodit, zohýbat či umazat. V zásadě každá dražší karta by měla být v obalu, neboli sleevu.

Na našem webu naleznete nespočetné množství různých obalů. Obaly se nejčastěji používají na všech turnajích karetní hry Pokémon, kde hráči, díky nim zajišťují svým kartám delší životnost a předcházejí tak jakémukoliv poničení během hraní.

#ShowMore#

Správný obal je důležitý pro ochranu Vašich Pokémon kartiček

Pro ty z vás, kteří hledají něco více, máme neprůhledné obaly, které skvěle maskují rozdíl mezi hranými a novými kartami. Pro absolutní ochranu doporučujeme tzv. perfect size či perfect fit obaly.

Je třeba zmínit, že ne všechny obaly jsou stejné. Kvalitní obaly, například od renomované značky Ultra Pro a Dragon Shield, jsou vyrobeny tak, aby vaše karty zůstaly v bezpečí a v perfektním stavu co nejdelší dobu.

Jaké druhy obalů na karty jsou a na co se používají?

Jsou tři základní druhy obalů, do kterých můžete zabalit své karty. Říká se jim perfect size/perfect fit obaly, standartní/klasické obaly a Toploadery/pevné obaly.

Perfect size/perfect fit obaly

Tyto obaly jsou tenké a přesně padnou na kartu. Proto tyto obaly se bez jiné další ochrany nepoužívají. Takto obalené kartičky se schovávají do albumů nebo krabiček, aby se nepoškodily, nebo se těmito obaly balí balíčky karet na hraní.

Správně kartu s tímto obalem zabalíte tak, že nejdříve kartu obalíte do Perfect site/perfect fit obalu, a poté na kartu z druhé strany nasadíte standartní/klasický obal tak, aby neobalená strana karty byla chráněna zmíněným standartním obalem.

Standartní/klasické obaly

Nejpoužívanější obaly na zabalení karet jsou Standartní/klasické obaly. Tyto obaly mezi sebou nerozlišují jen jejich barevné variace, ale i to z jakého materiálu jsou vyrobeny a jaký povrch má zadní strana obalu. Do těchto obalů se balí balíčky hlavně na turnaje, aby jste se vyvarovali nařknutí za označování karet.

Toploadery/pevné obaly

Toploadery se hlavně používají na ochranu opravdu drahých karet, které zabalíte takzvaně do "triple sleevu" (to znamená že nejdříve kartu zabalíte do obalu perfect size, potom do standartního obalu a takhle zabalenou kartu ještě vložíte do toploaderu).

Karty v toploaderu lze ještě dát do speciálních albumů určtěné pro karty v toploaderech, a také se v nich nejčastěji posílají drahé karty poštou, aby se jim nic nestalo.

Obaly s motivem Pokémonů

Pokud jste fanoušci Pokémonů, budete potěšeni. Máme širokou škálu obalů s různými Pokémoními motivy. Ať už máte rádi klasické ikony série nebo novější postavy, najdete zde obal, který dokonale vyjádří vaši osobnost a styl.

Vyberte si bezpečný obaly na Pokémony

Každý zkušený sběratel a hráč vám řekne to stejné – obaly jsou základ. Karetní hra Pokémon obsahuje obrovské množství drahých karet a v každém booster balíčku si můžete otevřít kartu i za několik tisíc korun! Tuto cenu mají ale pouze nezničené a viditelně nehrané karty, a právě tuto ochranu jim mohou poskytnout kvalitní obaly.

Závěrem, je třeba připomenout, že obal na kartičky Pokémon je mnohem víc než jen estetický doplněk. Je to investice do ochrany vašich karet, která se může v dlouhodobém horizontu mnohonásobně vyplatit. Bez ohledu na to, jestli jste vášnivý hráč, sběratel nebo jen začátečník, správný obal na kartičky Pokémon je pro vás nezbytností. Ujistěte se, že vaše karty jsou v bezpečí, a objednejte si své obaly ještě dnes!

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2000 Kč
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
v Českých Budějovicích a Včelné
Rychle a bezpečně
Rychle a bezpečně
doručíme Vaše objednávky
""