Pokémon Klub Včelná - Info pro nové zájemce

Zdravíme všechny fanoušky Pokémonů ze Včelné a okolí! 

Připravili jsem pro Vás článek s informacemi o Pokémon klubu na Včelné, ve kterém se dočtete kdy a kde se scházíme, co při našich schůzkách děláme, a co je třeba, pokud se budete chtít zúčastnit Pokémon Klubu. Jestli máte jakékoliv otázky, tak neváhejte se nám ozvat na mail: info@chaotit.cz.

Schůzky Pokémon klubu na Včelné se pravidelně konají ve středu od 16:00 do 18:00, v zasedací místnosti obecního úřadu Včelná.
Ve vyjímečných případech, kdy se schůzka nemůže konat, to dáváme předem vědět účastníkům Pokémon klubu. Pokud se chcete za námi někdy na zkoušku podívat, tak nám dejte dopředu vědět, abychom s vámi počítali a mohli jsme Vám potvrdit konání setkání.

V Pokémon klubu se snažíme začínající hráče naučit karetní hru Pokémon TCG. Pro hraní jsou potřeba dva hráči, dva balíčky karet a kostky. Hráči se snaží vyřadit soupeřovi Pokémony ze hry. Vítězem se stane hráč, kterému se podaří za vyřazené Pokémony získat 6 odměn. Taková hra trvá přibližně půl hodiny, ale protože náš Pokémon Klub je plný nováčků, tak za jednu schůzku stíháme dvě hry. Na první pohled se může zdát, že to není jednoduché. Z vlastní zkušenosti Vám mohu potvrdit , že i děti co ještě neumí číst nebo zatím neznají anglická slovíčka, se dokážou s hrou rychle seznámit a časem dovedou sami hrát bez pomoci. V prvních 15 minutách naší schůzky mají děti možnost se pochlubit ostatním s jejich alby s Pokémony.

Nabízíme Vám všem možnost se přijít do Pokémon klubu podívat a případně si hru vyzkoušet. Pro začátek nebudete muset nic shánět, protože pro nováčky máme připravené balíčky a kostky na půjčení, jen nám dopředu napište mail na info@chaotit.cz, ať s Vámi počítáme.

Pro hraní v Pokémon Klubu je potřeba mít vlastní Pokémon balíček. S tímto Vám velmi rádi osobně pomůžeme a navíc rady pro sehnání Pokémon balíčku jsme sepsali v článku zde: Jak si postavit Pokémon balíček? K balíčku je ještě třeba mít vlastní kostky, nejlépe s 6-ti nebo 10-ti hranami. Pokud na nás máte ještě otázky, nebo potřebujete poradit, nebojte se nám napsat na náš mail info@chaotit.cz.

Do Pokémon klubu se platí vstupné, máme několik variant:

Roční vstupné s odměnou - 1200 Kč
Roční vstupné bez odměn - 400 Kč
6 měsíční vstupné s odměnou - 960 Kč
6 měsíční vstupné bez odměn - 350 Kč
Měsíční vstupné s odměnou - 150 Kč

Odměny jsou Pokémon Boostery. Součástí ročního vstupného je 10 boosterů, součástí 6 měsíčního vstupného je 6 boosterů, součástí měsíčního vstupného je 1 booster.

S pozdravem tým Chaotit
info@chaotit.cz
736 605 668 (Po-Pá 16:00-19:00)

""