The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

Desková hra inspirovaná populární hrou The Elder Scrolls V: Skyrim

Dostupnost Předobjednávka
Možnosti doručení
3 149 Kč
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

Úvod k deskové hře The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

Vžijte se do jednoho z přeživších Čepelí, legendární organizace, která chránila Tamrielské císařství. Císářství Vás, ale zanechalo svému osudu, a proto musíte spolu spolupracovat, aby jste překazili zlé spiknutí, které ohrožuje celý Skyrim.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra je kooperativní strategická hra pro 1-4 hráče. Každý hráč si vytvoří unikátní postavu, s kterou bude prozkoumávat Skyrim. Vaše činy a rozhodnutí mají trvalý dopad na okolní svět a průběh hry. Součástí deskové hry jsou dvě kampaně, které jsou rozděleny na tři kapitoly. Kapitoly by se měli hrát popořadě, aby vytvořili ucelený příběh, ale je možné si zahrát každou kapitolu zvlášť.

Datum vydání: 10.5.2024

Vytvořte si postavu podle Vašich představ

V hře The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra máte spoustu možností jak si vytvořit postavu, která Vám bude vyhovovat. Máte na výběr z několika ras, spousty druhů vybavení a dovedností. Během hry získáváte body zkušeností, díky kterým si můžete zvýšit úroveň Vaší postavy, a tak zvětšit své atributy a získat nové dovednosti jako třeba kovářství, plížení nebo iluze.

#ShowMore#

Navštivte známá místa z Skyrimu

Putujte celým světem Skyrimu do míst jako je Falkreath, Samota nebo Bílý Průsmyk. Při Vašich cestách můžete narazit na NPC, vedlejších úkoly a příšery.

V městech můžete nakupovat a prodávat předměty, plnit úkoly nebo dokonce koupit koně!

Jak fungují úkoly v deskové hře The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra?

Během hry hráči získávají hlavní a vedlejší úkoly. Každý hráč má své vlastní úkoly, ale občas úkoly hráčů do sebe přesahují. Úkoly Vás někdy přinutí vybrat jednu z možností, která budou mít dopad na celou hru. Buďte ale opatrní, během hry můžete v úkolu selhat, a to může mít negativní dopad na hru.

Obsah balení:
  • 6 figurek postav
  • 1 kostka nepřátel
  • 38 kostiček
  • 394 žetonů
  • 4 desky postav
  • 1 herní plán
  • 849 karet
  • 1 pravidla
  • 1 tutoriál/kniha scénářů

Doplňkové parametry

Kategorie: Kooperativní
Věk: 14+
Počet hráčů: 1-4
Herní doba: 1-2 hodiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
""