Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

Kooperativní desková hra s licencí populární počítačové střílečky Borderlands

Dostupnost Expediční sklad (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.07.2024
Možnosti doručení
3 199 Kč –10 % 2 879 Kč
Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví
deskova hra Borderlands Mr Torgue a jeho arena drsnactvi krabice
Novinka
3 199 Kč –10 %

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

Úvod

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví je kooperativní desková hra, která vychází z populární počítačové hry Borderlands. Borderlands je hra, která kombinuje prvky stříleček a RPG her. Je známá svým jedinečným humorem a vizuálním stylem, který kombinuje prvky komiksu a sci-fi.

V této deskové hře hrajete za lovce odměn, kteří se ocitli v násilnické gladiátorské aréně, kterou provozuje nechvalně známý Mr. Torgue. Utkáte se s hordami skagů, banditů a monster v jednorázové bitvě nebo kampani.

Máte na výběr z 6 unikátních lovců, z nichž každý má své specifické vlastnosti a dovednosti. Projděte sérií scénářů, sbírejte kořist, vylepšujte své vybavení a zdokonalujte své schopnosti.

Kampaň

Kampaň je rozdělena do scénářů, které tvoří ucelený zážitek. Po každé bitvě navštívíte prodejní automaty, kde můžete vylepšit Vaší postavu a silnější znovu vkročit do arény.
Souboje v aréně jsou rozdělený na kola lovců a příšer. Lovci jsou vždy na tahu jako první.

Scénáře

V sešitu kampaně najdete o scénáři všechny informace. Zjistíte, jaké nepřátele na Vás Mr. Torgue nadcházející souboj pošle, jak v souboji zvítězit a jestli tento scénář má i speciální pravidla.

Během posledního scénáře se setkáte tváří v tvář ohavnému bossovi, kterého si Mr. Torgue přichystal na úplný závěr. Pokud jej porazíte, úspěšně jste dohráli celou kampaň! Buďte však opatrní, poražení bosse je náročné, a tak je potřeba strategie a spolupráce.

Obsah balení:

  • figurek lovců odměn a jejich parťáků: Moza, Železný medvěd, Mordechaj, Krvoletka, Amara, Salvador
  • 39 nepřátel: Ultrapsychouš, 2x Drsňáckej psychouš, 2x Goliáš, 2x Běsnící Goliáš, 4x Fušer s kvérem, 4x Sebevražednej psychouš, 4x Dospěláckej skag, 8x Drancéř, 12x Psychouš
  • Pravidla
  • Kampaňový sešit – Ultrapsychouš
  • Přes 80 dílků arény
  • Hromada žetonů
  • Pytel na kořist
  • Podstavce představující jiné druhy nepřátel
  • Přes 400 karet včetně lovců odměn, karet dovedností, nepřátel, oblíbenců, hlášení, událostí, hračiček dr. Zet, sklad munice, Torgue a zbraně
  • 10 kostek

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické
Věk: 14+
Počet hráčů: 1-4
Herní doba: 1-2 hodiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
""